Televizyongazetesi.com'daki habere göre; Show TV’nin MF Yapım imzalı, fenomen dizisi “Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?” dün akşam yayınlanan yeni bölümüyle, yine izleyicilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı ve her salı olduğu gibi tüm kategorilerde adını zirveye yazdırdı. AB ve ABC1 20+ gruplarında kendi rekorunu da kıran dizi milyonları ekrana kilitledi.

Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı

‘Bahar: Uyanmaya Hazır Mısın?’ın on birinci bölümü tüm izleyici gruplarında da birincilik elde etti. Sezonun açık ara en başarılı reytinglerini elde eden Bahar dizisi yine şov yaptı. AB ve ABC1 gruplarında bu sezon başka bir yapımın ulaşması mümkün olmayan reyting oranlarına ulaşan bahar dizisi, her üç kategoride de çift haneli reytingleri ile muhteşem bir zafer elde etti.

2.SEZON ONAYI ALDI

Rakiplerine fark atmayı başaran Bahar dizisi 2.sezon onayı aldı. Haziran ayında sezon finali yapacak olan Bahar dizisi Eylül ayında 2.sezonuyla ekranda olacak. Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Alisa Sezen Sever, Hasan Şahintürk, Sena Mia Kalıp, Uygar Özçelik ve Hatice Aslan gibi başarılı isimlerin kadrosunda yer aldığı diziye 2.sezonda yeni oyuncular da dahil olacak. 

Editör: Sadık Şimşek