11 saat önce İzmir Haberleri

Selçuk Belediyesi, 7-14 yaş arası çocukların yaz tatillerini verimli geçirmeleri ve sanatsal-sportif faaliyetler içinde yer almaları için kapsamlı bir Yaz Okulu Programı düzenliyor.

11 saat önce İzmir Haberleri

İzmir Büyükşehir Belediyesi'ne ait İZDENİZ'in İzmir-Midilli seferleri, kapıda vize uygulamasının başlamasıyla geçen yıla kıyasla rekor satış rakamlarına ulaştı.

12 saat önce Spor

Pınar Karşıyaka, yeni sezon kadrosunu kurmak için harekete geçti. Son olarak Darüşşafaka forması giyen 29 yaşındaki forvet oyuncusu Muhsin Yaşar, transfer gündeminde yer alan en önemli isimlerden biri.

12 saat önce İzmir Haberleri

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte artan yılan ihbarları, İzmir Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Dairesi'ni harekete geçirdi. Ekipler, yılanlara karşı bilinçli ve güvenli müdahale edebilmek için eğitim aldı.

12 saat önce Spor

Göztepe, Brezilyalı forvet Romulo Cardoso'nun satın alma opsiyonunu kullanarak 3 yıllık sözleşme imzaladığını duyurdu.

12 saat önce İzmir Haberleri

İzmir'in Aliağa ilçesinde öğle saatlerinde çıkan otluk ve makilik alandaki yangın, ekiplerin hızlı müdahalesi ile kontrol altına alındı.

12 saat önce Hayatın İçinden

İzmir'in Bergama ilçesinde bugün öğleden sonra ormanlık alanda çıkan yangın, alevlerin Sarıcalar Mahallesi'ne yaklaşması nedeniyle bir mahallenin tahliye edilmesine neden oldu.

12 saat önce İzmir Haberleri

Menderes'te bugün yaşanan talihsiz bir olayda, çöp kamyonu işçisi Ali Yiğit, çalıştığı kamyonun ger manevrası sırasında kamyon ve direk arasında sıkışarak hayatını kaybetti.

12 saat önce İzmir Haberleri

İzmir'de sıcaklığın artması ve yağışların yetersizliği barajları vurdu. Kentin içme suyu ihtiyacının karşılandığı Tahtalı Barajı'ndaki su seviyesi yüzde 28'lere düşerek son yılların en düşük seviyesine geriledi.

22 saat önce Hayatın İçinden

Show TV ekranlarında yayımlanan Bahar dizisinin yeni sezon çekimleri ne zaman başlayacak? İşte Show TV'nin aldığı karar