Ziraat Bankası, diğer birçok bankanın kredi musluklarını kapatırken, müşterilerine 50 bin TL nakit kredi desteği sağlayarak dikkatleri üzerine çekti. Bu destek sayesinde Ziraat Bankası, müşterilerine finansal anlamda destek olmayı hedefliyor.
 

ÇOK SAYIDA BANKA KREDİ MUSLUKLARINI KAPATTI

Türkiye'de çok sayıda banka kredi musluklarını kapattı. Birçok banka ise nakit avans çekim limitlerini düşürdü. Ziraat Bankası ise müşterilerine destek sunmaya devam ediyor.

Nakit kredi desteğinin detayları da belli oldu. Ziraat Bankası müşterileri, 50 bin TL'ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını karşılamak için bankanın sunduğu uygun faiz oranlarıyla kredi kullanabilecekler. Bu destek, müşterilere acil nakit ihtiyaçlarını karşılamak ve finansal anlamda rahatlamalarını sağlamak amacıyla sunulmaktadır.

BANKADAN DETAYLI AÇIKLAMA YAPILDI

Ziraat Bankası'nın internet sitesinde Ziraat Bankası tarafından sağlanan kredi desteği ödemesiyle ilgili detaylar da paylaşıldı. İşte o detaylar

Yapı Kredi'den emeklilere yeni müjde! Tam 18000 TL nakit veriyor Yapı Kredi'den emeklilere yeni müjde! Tam 18000 TL nakit veriyor

​​​​​Özellikler

  • Dilediğiniz ödeme seçenekleriyle esnek bir yapıya sahiptir.
  • 50.000 TL’ye kadar olan krediler için 36 aya kadar, 50.001 TL ve üzeri ile 100.000 TL arası krediler için 24 aya kadar ve 100.001 TL ve üzeri olan krediler için ise 12 aya kadar vade imkânı bulunmaktadır.
  • Şahsi ve/veya maddi teminat alınmaktadır.
  • Bankamız, bireysel kredi kullanan müşterilerine Hayat Sigortası* ürünü sunmaktadır.

*Hayat Sigortası ürünleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. tarafından sunulmakta olup, Ziraat Bankası Şubeleri Türkiye Hayat ve Emeklilik A.Ş. acentesidir.

Editör: Sadık Şimşek