Emeklilere 5 bin lira yeni ödeme! Hesaplara yatacağı tarih açıklandı Emeklilere 5 bin lira yeni ödeme! Hesaplara yatacağı tarih açıklandı

 Mutlu emekli ihtiyaç kredisi adı verilen bu kampanya kapsamında emekliler, aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli veya 3 ayda bir eşit taksitli seçeneklerinden birini tercih ederek ihtiyaçlarına uygun bir şekilde kredi kullanabilecekler.

Emeklilerin maddi ihtiyaçlarını karşılamak ve hayatlarını kolaylaştırmak amacıyla başlatılan bu kampanya, emeklilere uygun faiz oranları ve esnek ödeme seçenekleri de sunuyor.

Halkbank'ın internet sitesinde yapılan açıklamada Mutlu emekli ihtiyaç kredisi adı verilen kredi kampanyasına dair detaylar da paylaşıldı. İşte kredi kampanyasıyla ilgili bilmeniz gereken her şey!

Kredi tutarı; 50.000 TL'ye kadar azami vade 36 ay, 50.001 TL - 100.000 TL arası azami vade 24 ay, 100.001 TL üzeri tutarlar için azami vade 12 ay olarak uygulanmaktadır.                                                       Yıllık toplam maliyet oranı; faiz, tahsis ücreti ve vergileri kapsamakta olup örnek vade ve tutar üzerinden hesaplanmıştır.
Tahsis ücretine %15 Banka Sigorta Muamele Vergisi (BSMV) dahil edilmiştir. 
*Kredi faiz oranı; Bankamızdan en az kredi taksit tutarı kadar Açık Hesap açtırmayı, Bankamızdan kredi kartı almayı, en az iki adet otomatik ödeme talimatı vermeyi, Hayat Sigortası yaptırmayı ve Halkbank İnternet/Mobil/Dialog üyeliklerinden en az bir tanesini yaptırmayı talep eden müşterilerimiz için geçerlidir.
Hayat sigortası primi, müşterinin yaşı ve kredi tutarına bağlı olarak değişmekte olup, 30.000 TL 36 ay vadeli kredi kullanan 60 yaşında müşterimiz için bir yıllık sigorta primi 887,00 TL’dir.
Halkbank, gerektiğinde kredi şartlarında değişiklik yapma ve kredi kullandırımını durdurma hakkını saklı tutar.

Nasıl Faydalanabilirim?

Maaşını Bankamızdan alan veya maaşını Bankamıza aktarmayı taahhüt eden emekli müşterilerimiz Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi’nden faydalanabilmektedir.

Başvurularınızı;

  • Halkbank İnternet Şubesi veya Halkbank Mobil Şube’ye giriş yaparak hemen başvurabilir ya da,
  • Size en yakın Halkbank Şubemizi ziyaret edebilirsiniz.
Editör: Sadık Şimşek