Emeklilere 5 bin lira yeni ödeme! Hesaplara yatacağı tarih açıklandı Emeklilere 5 bin lira yeni ödeme! Hesaplara yatacağı tarih açıklandı

Ziraat Bankası, emeklilere yönelik ek fırsatlar sunmaya devam ediyor. Banka, emeklilere özel olarak sunduğu promosyon ücretlerini artırarak, emeklilere ek bir gelir sağlama fırsatı sunuyor.

Yapılan bu güncelleme ile emeklilerin maddi durumlarına katkıda bulunmayı hedefleyen Ziraat Bankası, emeklilerin finansal konulardaki ihtiyaçlarını karşılamak için çeşitli avantajlar sunmaya devam ediyor.
 

PROMOSYON ÜCRETİ ZAMLANDI

5000 TL'ye yakın promosyon ödemesi yapan Ziraat Bankası promosyona zam yaptı. Emekliler iki katı zamdan faydalanabilecek. İşte Ziraat Bankası tarafından başlatılan kampanyaya dair detaylar

Ziraat Bankası açıklama yaptı!

SGK (Emekli Sandığı, SSK, Bağ-Kur) emekli maaş ödemelerini Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimize 12.000 TL’ye varan promosyon ödemesi imkanı sunulmaktadır.

3 yıllık peşin promosyon ödemesi yapılmaktadır. Müşterilerimizin 2022 yılına ilişkin devam eden promosyon tutarlarını iade etmeden başvuruları alınabilecek olup, 2024 promosyon ödemesi yapılırken önceki döneme ilişkin iade tutarı sistemsel olarak mahsup edilecektir.

Emekli aylıklarını Bankamız aracılığı ile alan müşterilerimizin promosyon ödemesinden faydalanabilmesi için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca Bankamız aracılığı ile alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Promosyon ödemesine ilişkin başvurularınızı;

Şubelerimiz,
İnternet Şubemiz,
Ziraat Mobil,
ATM'lerimiz,
SMS
Müşteri İletişim Merkezimiz
aracılığı ile yapabilirsiniz.

4757'ye "PRO" yazıp bir boşluk bırakıp "TC Kimlik Numarası"nı yazarak SMS gönderen müşterilerimiz, Müşteri İletişim Merkezimiz tarafından aranarak onayları alınmaktadır.

Detaylı bilgi için 0850 220 00 00 Müşteri İletişim Merkezimiz ile görüşebilirsiniz.​​

Halkbank emekli promosyon ödemelerine zam yaptı; Rakamlar değişti Halkbank emekli promosyon ödemelerine zam yaptı; Rakamlar değişti

Editör: Sadık Şimşek