Bayraklı'da sivrisinek ve haşerelere karşı seferberlik Bayraklı'da sivrisinek ve haşerelere karşı seferberlik

İzmir Klasik Otomobilciler Derneği tarafından düzenlenen 12. Klasik Otomobil Şöleni, 1-2 Haziran 2024 tarihleri arasında Urla'da sizleri bekliyor. Bu bahar şenliğinde, İzmir'in yanı sıra İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri ve Konya Klasik Otomobil Dernekleri'nden gelen değerli klasik araçlar sergilenecek.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İzmir Klasik Otomobilciler Derneğinin düzenleyeceği bahar şenliğinde kapalı garajlarda muhafaza edilen birbirinden kıymetli klasik araçlar sergilenecek. İzmir’in yanı sıra İstanbul, Ankara, Bursa, Kayseri ve Konya Klasik Otomobil Dernekleri’nin kendi klasik araçları ile bizlere eşlik edecekleri şölende klasik otomobil sahipleri söyleşiler düzenleyecek. Klasik araçların restorasyon süreçleri ile ilgili söyleşilerin yanı sıra DJ Performansı ile katılımcılar eğlenceli anlara tanık olacak.

Yarışmaların da yapılacağı şölende araçlar 1 Haziran Cumartesi sabah saatlerinden itibaren sergilenmeye başlayacak. Açılış programı ve konuşmalar ise 1 Haziran Cumartesi günü saat 14.00’da yapılacak.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan