Ahmet Mümtaz Taylan'ın son konuğu Tuba Ünsal oldu. El Ele'nin derlediği habere göre; Oyuncu Tuba Ünsal, Empati programında Ahmet Mümtaz Taylan'ın konuğu oldu. Ünsal, şöhret yolculuğundaki ilk günleri, çocuklarına ve yaşama dair birçok açıklamada bulundu.

ÇOK SAYIDA YAPIMDA ROL ALMIŞTI

'Kırık Hayatlar', 'Kurt Kapanı', 'Kara Melek', 'Mumya Firarda' ve 'Karaoğlan'da rol alan Ünsal; 'Vizontele Tuuba', 'Bu Kap Seni Unutur mu?', 'Öyle Bir Geçer Zaman ki' ve 'İçerde gibi çok izlenen yapımlarda da kamera karşısına geçen oyuncu Tuba Ünsal 'Empati' programına konuk oldu.

TUBA ÜNSAL'DAN SAMİMİ İTİRAFLAR

Programda Ahmet Mümtaz Taylan'ın sorularını yanıtlayan Ünsal, şöhret yolculuğu ve ailesiyle ilgili samimi itiraflarda bulundu.

GÜZELLİK YARIŞMASINA KAÇ YAŞINDA KATILDIĞINI AÇIKLADI

"Bir şey itiraf edeyim mi, 17 yaşında gibi davranıyoruz da ben o güzellik yarışmada 15 yaşındayım. İnsanlar analinizi yaptıkları zaman yılı ortaya çıkıyor da çok küçüğüz yani. Boyum da 175 cm değil ama öyle söylettiriyorlar. Kampta 'Şu kilo diyeceksin' diye tembihliyorlar. İyi bir yarışmaydı ama 1.72'ysen, '1.75'e yuvarlayabilirsin' deniyor." dedi. 

BABASININ EZİYET ÇEKTİĞİNİ İTİRAF ETTİ

Meryem Uzerli ekrana dönüyor! Yeni dizisinin çekimleri İzmir Urla'da başladı Meryem Uzerli ekrana dönüyor! Yeni dizisinin çekimleri İzmir Urla'da başladı

Şöhret olmanın hayatına neler getirdiğinden bahseden Ünsal, "Şöhret çok büyük bir ateşten gömlek. Ben aklımı nasıl yitirmeden, sağ salim buralara kadar gelebildim geçtiğim yolları düşündükçe şaşırıyorum. Ortalama bir Türk ailesinin çocuğuyum. Babam benim şöhretimle çok eziyet çekti, o elalem ne dercilerle çok uğraştık. Diyemedim ki ben gayet namusumla işimi gücümü yapıyorum. Üzerime atılan her şeyin tortusu kalırdı, hep 'yanlış mı yapıyorum?' derdim" dedi.

TUBA ÜNSAL İLK EVİNİ KAÇ YAŞINDA ALDI?

İlk evini 17 yaşında aldığını söyleyen oyuncu, "Babam izin vermiyordu. Onlar bana kural koymuşlardı. 'Yalnız yaşayamazsın, yalnız yaşamak için ev alman gerekiyor' diye. Nasıl para biriktirdim, arkadaşlarımın kıyafetlerini üzerimde yıpranana kadar giydim. Bankadan kredi çektim, küçücük 30 metrekarelik bir ev aldım. Çok yokluk gören insanlarda çocuğunu şımartma durumu oluyor ya 'ben göremedim o görsün' diye... Ben onu yapmıyorum. Benim gibi zorlanarak bir şeyleri elde etmek durumunu yaşasın ikisi de. Kızım Sare bir kıyafetini satmadan diğerini almıyor, ikinci el kıyafetle büyüdüler" diye konuştu.

Editör: Sadık Şimşek