Tire, 3. Geleneksel Boğa Güreşleri'ne ev sahipliği yaparak coşkulu bir festivale sahne oldu. Etkinlik, yerel ürünlerin ve el sanatlarının sergilendiği stantlar, heyecanlı güreşler ve ödül töreni ile izleyicilere unutulmaz bir gün yaşattı.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; 3. Geleneksel Boğa Güreşleri'nde alanda kurulan stantlarda yerel ürünler ve el sanatları sergilendi. Katılımcılar, güreşlerin yanı sıra Tire'nin kültürel zenginliklerini de keşfetme fırsatı buldu. Günün sonunda düzenlenen ödül töreninde, güreşlerde kazanan boğaların sahiplerine kupaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi. MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ve AK Parti Tire İlçe Başkanı Abdulkadir Kadir Uğurlu kazananlara kupalarını verirken, etkinliğe katılan tüm boğa sahiplerine de teşekkür ettiler.

Uzmanından dikkat Çeken Uyarı: Düşmeler Yaşlılarda Ölümcül Olabiliyor Uzmanından dikkat Çeken Uyarı: Düşmeler Yaşlılarda Ölümcül Olabiliyor

Organizasyon komitesi, boğa güreşlerinin gelecek yıllarda da devam edeceğini ve her yıl daha büyük bir katılım ve coşkuyla gerçekleştirileceğini açıkladı. Festival tadında geçen etkinliğe siyasi partilerin il ve ilçe temsilcileri de katıldı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Haber Merkezi