Başrollerini Demet Evgar ve Buğra Gülsoy'un paylaştığı Bahar dizisi yurt dışına açılıyor. Bahar dizisi son dönemin en çok izlenen dizileri arasında yer alıyordu. Demet Evgar ve Buğra Gülsoy'un performanslarıyla dikkat çeken Bahar dizisi, yurt dışında da izleyiciyle buluşacak olmasıyla birlikte Türk oyunculuk yeteneklerini de uluslararası platformda tanıtma fırsatı bulacak..

KUZEY MAKEDONYA TÜRK DİZİ CENNETİ

Özellikle Kuzey Makedonya'da çok sayıda TV kanalında Türk dizileri yayımlanıyor. Kuzey Makedonya'yı İspanya ve Arap ülkeleri takip ediyor.

Gıda güvenliğinde gizli tehlike: 2 milyardan fazla insan gizli açlıkla mücadele ediyor Gıda güvenliğinde gizli tehlike: 2 milyardan fazla insan gizli açlıkla mücadele ediyor

Bahar dizisinin hangi ülkede yayımlanacağı şimdiden büyük merak konusu.

Artı Gerçek'in haberine göre; Show TV'nin reyting ölçümlerinde zirveye yerleşen MF Yapım imzalı dizisinin uluslararası dağıtımını Madd Entertainmet adlı şirket üstlendi.

2-18

Kore dizisi Doctor Cha'dan adapte edilen, senaryosunu Ayça Üzüm kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt oturuyor.

Dizi, büyük hayallerle tıp okuyan fakat mesleğini yapma fırsatı bulamadan evlenerek hayatını kendisi gibi doktor olan eşine ve iki çocuğuna adayan Bahar’ın ani bir hastalıkla değişen hayatına ve dönüşümüne odaklanıyor.Bahar'ın oyuncu kadrosunda; Demet Evgar, Buğra Gülsoy, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Füsun Demirel, Elit Andaç Çam, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Sena Kalıp, Alisa Sezen Sever ve Hatice Aslan gibi isimler yer alıyor. 

Editör: Sadık Şimşek