Selçuk'ta son zamanlarda artan sokak etkinlikleri Ata Meydanı'nda Latin Dansları Gecesi ile devam etti. Selçuk Spor Kulübü Dans Topluluğu eğitmeni Engin Özsümer'in koordinatörlüğünde Söke Dans Okulu ve Zuda Dans Kuşadası Okulları'nın katılımıyla gerçekleştirilen gecede, birbirinden güzel Latin dansları Efes Selçuklulara unutulmaz bir akşam yaşattı.

Çeşme'de bayram yoğunluğunda huzur ve güven için 500'den fazla personel görevde Çeşme'de bayram yoğunluğunda huzur ve güven için 500'den fazla personel görevde

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Ata Meydanı’nda düzenlenen Latin Dans Gecesi yerli ve yabancı vatandaşların yoğun ilgisiyle geç saatlere kadar sürdü. Latin Dans Gecesi’ne katılan dansçıların salsa, bachata ve kizomba dansları alkışlar eşliğinde izlendi.

Selçuk Spor Kulübü Dans Topluluğu eğitmeni Engin Özsümer, Ayasuluk Kafe’de çarşamba günleri 19.00 - 21.00 saatleri arasında dans severlerle bir araya gelip dans çalışmaları yaptıklarını ifade etti. Toplamda 25 öğrencileri olduğunu ve salsa, bachata ve kizomba dansları öğrettiğini aktaran eğitmen Engin Özsümer, katılımın yoğun ve derslerin eğlenceli geçtiğini söyledi. Dans severlere sosyalleşmek için alan açtıklarını ve ders saatlerinden sonra öğrencilerin pratik yapmaları için Latin Dansı Gecesi düzenlediklerini dile getiren Engin Özsümer, bu alanda ilgisi olan tüm vatandaşları dans derslerine katılmaya davet etti.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan