Yeniden aday gösterilen Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, CHP Selçuk İlçe Örgütü'nde meclis üyesi adaylarının tanıtım törenine katıldı. Başkan Sengel, meclis üyesi listesi belirleme sürecinde farklı bir yöntem kullandıklarını belirtti. Listeler oluşturulurken CHP yönetim kurulu üyeleri tarafından kapalı usul bir seçim yapılarak üyelerin belirlendiğini ifade etti. Ayrıca Filiz Ceritoğlu Sengel, mevcut meclis üyeleriyle, önceki dönem meclis üyeleri ve ilçe başkanlarıyla ortak bir liste oluşturmak için bir araya geldiklerini vurguladı.

Çeşme'de 13 plaj ve 3 marina 'Mavi Bayrak' ile ödüllendirildi Çeşme'de 13 plaj ve 3 marina 'Mavi Bayrak' ile ödüllendirildi

'Partimizin Bayrağını Aşağıya İndirmeyeceğiz'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Meclis üyesi adayları tanıtan Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, "5 yıl zor zamanlar geçirdik. Hiç yaşamadığımız, 100 yılda bir yaşanan her şey bizim dönemimize denk geldi. AK Parti'ye bırakılan bir belediye olunca bir de borçlar üstümüze düştü. Bundan sonraki 5 yılda da Cumhuriyet Halk Partisinin bayrağını aşağıya indirmeyeceğiz; çünkü Cumhuriyet Halk Partisi demek, bu ülkenin teminatı demek. 2014’te gördük ki; Cumhuriyet Halk Partisinin olmaması demek, Selçuk’un ve belediyenin batışı demek. Geçmiş dönem ve mevcut meclis üyelerimiz olmak üzere, hepsinin emeğiyle biz batan gemiyi tekrar su yüzüne çıkardık" diye konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan