Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel'in çağrısı üzerine Ankara Tandoğan Meydanı'nda düzenlenen Büyük Emekli Mitingi'ne Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel de katıldı. Mitingde yaptığı konuşmada ve sosyal medya paylaşımlarında emekliler için hayata geçirdiği "Emekli Efeslim Kart Projesi"nin önemini vurguladı.

İzmir'de kalın bağırsak tümörü karaciğere yayılmış hasta, iki ekipli tek ameliyatla kurtuldu İzmir'de kalın bağırsak tümörü karaciğere yayılmış hasta, iki ekipli tek ameliyatla kurtuldu

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Ankara Tandoğan Meydanı’nda yoğun katılımla gerçekleşen mitinge CHP Selçuk İlçe Başkanı İpek Onbaşıoğlu ve İlçe Örgütü ile birlikte Ankara'daki Büyük Emekli Mitingi’ne katılan Başkan Filiz Ceritoğlu Sengel, miting devam ederken sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımda aylar öncesinden hayata geçirdiği Emekli Efeslim Kart Projesi'nin önemine dikkat çekti.

Başkan Sengel, yaptığı paylaşımda şunları kaydetti: "Ankara’daki Büyük Emekliler Mitingi'ne katılarak verdiğimiz mücadelenin göstergesini aylar önceden hayata geçirdiğimiz Emekli Efeslim Kart’ın bugün daha çok önem taşıdığını görmenin gururuyla... Bugün, bu kartın daha da önemli hale geldiğini görmekten gurur duyuyoruz. Emeklilerimizin yanında olacağımıza söz vermiştik ve sözümüzü tuttuk. Zorlu ekonomik şartlarda emekli yurttaşlarımıza destek olduk, olmaya da devam ediyoruz."

Selçuk Belediyesi tarafından Emekli Efeslim Kart Projesi’nin yanı sıra kentte yaşayan emekli ve yaşlıların tedavileri için gerekli durumlarda İzmir, Aydın ve çevre ilçelerdeki hastanelere nakillerinin ücretsiz olarak sağlanması da vatandaşlar tarafından takdirle karşılanıyor.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan