Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel, yerel yönetimin önemli paydaşlarından biri olarak gördüğü muhtarlarla sık sık bir araya geldiğini belirterek, çalışma dönemine ilişkin bir değerlendirme yaptı. Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Meclis Üyesi adayları ve muhtarları bir araya getirmeyi amaçladıklarını belirten Sengel, geçtiğimiz beş yıl içerisinde birçok iş başardıklarını ve farklı durumlarla karşılaştıklarını ifade ederek, muhtarların da bu zorlu dönemi atlatmak için ellerinden gelen çabayı gösterdiklerini vurguladı.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; 25 yıl boyunca Zafer Mahallesi’nde muhtarlık yapan ve bir sonraki dönem için aday olmayacağını belirten Derviş Dede’ye hizmetleri için teşekkür eden Filiz Başkan; “Yıllarını hizmet için vermiş olan, kendi mahallesi için çaba sarf eden, vatandaşları için çaba sarf eden ama artık ben yerimi gençlere vermek istiyorum diyen bir muhtarımız var. Zafer Mahallesi Muhtarımız Sayın Derviş Dede. O yüzden hepiniz adına Derviş Muhtarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kendisine 25 yıl boyunca güvenen Zafer Mahallesi sakinlerine teşekkür eden Derviş Dede; “25 yıl bu görevi yaptım. Çok teşekkür ediyorum. Seçilecek olan arkadaşıma başarılar diliyorum” dedi.

Bayraklı'da uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu: 3 gözaltı Bayraklı'da uyuşturucu tacirlerine şafak operasyonu: 3 gözaltı

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan