Sandık Kokusu dizisiyle ilgili flaş gelişmeler. Birsen Altuntaş'ın aktardığı habere göre, Show TV’nin sevilen dizisi Sandık Kokusu’nun yeni bölümlerinde hikayeye yeni karakterler katılıyor.

Sette yakınlaşmışlardı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir evlendi iddiası Sette yakınlaşmışlardı! Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir evlendi iddiası

MASUMİYET DİZİSİYLE ÜNLENMİŞTİ

Show TV ekranlarında yayımlanan Sandık Kokusu dizisine flaş bir isim katıldı. Sandık Kokusu Show TV’de yeni sezonda da devam edecek. 12 Haziran’da sezon arası verecek dizinin başrol oyuncularından Metin Akdülger’in ardından ekibe yeni iddialı transferler yapılacak. Bu isimlerin başında Serkay Tütüncü geliyor. Son olarak “Kirli Sepeti” dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu Sandık Kokusu’nun kadrosuna katıldı.

Atilaslasa

İkinci sezon öncesi hikâyesi daha da hareketlenecek olan dizide Serkay Tütüncü “Kıvanç” rolüne hayat verecek. Kıvanç’ın Meriç Aral’ın canlandırdığı Irmak’la yakınlaşacağı konuşuluyor. Nezaket Coşkun’un yönettiği diziyi Melis Civelek ile Zeynep Gür kaleme alıyor.

Serkay

Editör: Sadık Şimşek