Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Uğur Polat, Uğur Aslan ve Cezmi Baskın'ın başrolünü paylaştığı Yargı dizisinin final tarihi konusu olmaya devam ediyor. Sevilen dizinin finaliyle ilgili net bilgiler geldi. 

YARGI DİZİSİNDE VEDA VAKTİ; 3 BÖLÜM SONRA FİNAL VAR

Bebeğini bir gün koklayabildi! Acılı anne 35 yıldır kayıp oğlunun izini arıyor Bebeğini bir gün koklayabildi! Acılı anne 35 yıldır kayıp oğlunun izini arıyor

Kanal D ekranlarında bir dönem kapanıyor. Sevilen diziler arasında yer alan Yargı dizisi 3 bölüm sonra final yapıyor

Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre, 3 sezondur yayınlanan dizi, bir değişiklik olmazsa mayısın son haftasında yayınlanacak olan 95. bölümle final yapacak. Yargı, hem ülkemizde, hem de yurt dışında yarattığı etki nedeniyle Ay Yapım'ın prestij projeleri arasında yer alıyor. 2 haftalık yayın arası veren dizinin "İntikam hırsıyla döşenmiş bu yolun sonu nereye varacak?" önsözlü yeni bölümü de 14 Nisan'da yayınlanacak.

Yargı ne zaman final yapıyor? Yargı son bölüm ne zaman?

OYUNCULARA BİLDİRİLDİ

Yargı dizisi oyuncularına final kararı bildirildi. Başlangıçta tek sezonluk olduğu öğrenilen Yargı dizisi 3 sezon boyunca ekrana gelmişti. Reytinglerin zirvesindeki Yargı dizisinin Yunan versiyonu da çekilmişti. Yunanistan'da yayımlanan Yargı dizisinin en az 2 sezon daha devam etmesi bekleniyor.

Yargı ne zaman final yapıyor? Yargı son bölüm ne zaman?

YARGI FİLM Mİ OLACAK?

Öte yandan Yargı dizisinin film olacağına dair iddialar gündeme geldi. Ancak bu iddia doğrulanmış değil. 

Editör: Sadık Şimşek