QNB Finansbank, Mart ayında emeklilere yönelik promosyonlarını güncelledi. Artık maaşını QNB Finansbank'a taşıyan emekliler, zamlı promosyon ödemelerinden faydalanabilecekler. Bu güncelleme ile birlikte emeklilerin maaşlarını QNB Finansbank'a taşıması daha da avantajlı hale gelmiş olacak.

Detaylı bilgi ve başvuru süreci için QNB Finansbank şubeleri veya resmi web sitesi üzerinden bilgi alabilirsiniz. Emeklilerin bu fırsatı kaçırmaması ve maaşlarını QNB Finansbank'a taşıyarak zamlı promosyon ödemelerinden yararlanmaları önerilmektedir.

BANKA AÇIKLAMA YAPTI

QNB Finansbank, Mart ayında emeklilere yönelik promosyonlarına zam  yaparken emeklilere ne kadar ödeme yapacağını da duyurdu.

İşte QNB Finansbank tarafından yapılan o açıklamanın detayları

AKBANK'tan vatandaşlara müjde! Tam 17.500 TL ödeme veriliyor... AKBANK'tan vatandaşlara müjde! Tam 17.500 TL ödeme veriliyor...

8.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda  9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü !

Emekli maaş taşıma işlemi ve promosyon başvurusu için QNB Finansbank çağrı merkezi 0850 222 11 00 'ı arayıp cep telefonunuzdan dijital onay vererek işleminizi tamamlayabilirsiniz.


Şubeye gelmeden size en yakın QNB Finansbank Şubesi’ni arayarak emekli maaşınızı cep telefonunuzdan dijital onay vererek QNB Finansbank’a taşıyabilirsiniz.


QNB Finansbank İnternet şubesi aracılığıyla ya da PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle, www.turkiye.gov.tr adresine girerek sosyal güvenlik kurumu içerisinden bulunduğunuz kurumu seçerek banka değişikliğinizi yapabilirsiniz.
Qnb Finansbank müşterisi değilseniz;


Sadece T.C. kimlik numaranızı gösteren kimliğinizle birlikte size en yakın QNB Finansbank Şubesine gelerek emekli maaşınızı hemen QNB Finasnbank’a taşıyabilirsiniz.


QNB Finansbank İnternet şubesi aracılığıyla ya da PTT şubelerinden alacağınız e-devlet şifrenizle, www.turkiye.gov.tr adresine girerek sosyal güvenlik kurumu içerisinden bulunduğunuz kurumu seçerek banka değişikliğinizi yapabilirsiniz.

Emekli maaş taşıma işlemi ile ne kadar promosyon alabilirim?


Ortalama Aylık Maaş Tutarı 0-3.499TL aralığı 4.800TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 3.500-7.499TL aralığı 5.600TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 7.500-9.999TL aralığı 7.200TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 10.000TL ve üzeri 8.000TL promosyon

Editör: Sadık Şimşek