QNB Finansbank, emeklilere yönelik yeni bir promosyon duyurdu. Buna göre, Mart öncesi başvuru yapan emeklilere 9.200 TL ödeme yapılacak. Bu ödeme, maaşlarını QNB Finansbank'a taşıyan emeklilere sağlanacak bir avantaj olarak sunuluyor.
 

Bu promosyonun amacı, emeklilerin maaşlarını QNB Finansbank'a taşımalarını teşvik etmek ve onlara ekonomik anlamda destek olmaktır. Bu sayede emekliler, bankanın sunduğu avantajlı hizmetlerden faydalanırken aynı zamanda ek bir gelir elde etme fırsatı bulacaklar.
 

Emeklilere 5 bin lira yeni ödeme! Hesaplara yatacağı tarih açıklandı Emeklilere 5 bin lira yeni ödeme! Hesaplara yatacağı tarih açıklandı

BANKA TARAFINDAN YAPILAN DUYURU

Emeklilerin bu promosyondan faydalanabilmeleri için Mart ayı öncesinde başvuru yapmaları gerekiyor.  

8.000 TL ‘ye varan nakit promosyon ve CardFinans Emekli kredi kartından yıllık 1.200 TL indirim olmak üzere toplamda  9.200 TL’ye varan emeklilik ödülü 

Yurtiçi diğer tüm banka ATM’lerinden Para Çekme, Para Yatırma veya Bakiye Sorgulama işlemlerini toplamda ayda iki defa ücretsiz gerçekleştirebilirler.
Bireysel İnternet Şube ve QNB Mobil’den yapılacak EFT saatlerinde ve TL havale işlemlerinde işlem ücreti muafiyeti ( haftasonu ve resmi tatil günleri dışında 09:00-16:00 saatleri arasında)
QNB Finansbank şubelerinde yapacağınız işlemlerde sıra önceliği
Emekli Bankacılığı müşterilerimize özel 0850 222 11 00 numaralı QNB Finansbank Emekli Bankacılığı Hattı'ndan faydalanma imkanı


CardFinans Emekli kredi kartına sahip olunması durumunda; ilk yıl, yıllık üyelik ücreti tahsil edilmemektedir. Bu bir yılın sonunda, CardFinans Emekli kredi kartına bağlı ve düzenli ödenen en az bir otomatik fatura ödeme talimatı olduğu ve bu talimatların düzenli ödendiği sürece, bu kredi kartı için yıllık üyelik ücreti alınmamaya devam edecektir.

Emekli maaş taşıma işlemi ile ne kadar promosyon alabilirim?


Ortalama Aylık Maaş Tutarı 0-3.499TL aralığı 4.800TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 3.500-7.499TL aralığı 5.600TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 7.500-9.999TL aralığı 7.200TL promosyon
Ortalama Aylık Maaş Tutarı 10.000TL ve üzeri 8.000TL promosyon

Editör: Sadık Şimşek