Komik videolarıyla tanınan komedyen Yasemin Sakallıoğlu, doğum günü pastasıyla sosyal medyada büyük tepki çekmişti. T24'ün haberine  göre; Sakallıoğlu, doğum günü pastasıyla poz vererek: "Hoş geldin 36... Dileğim başardıklarıma sevinebilmek. Övgüleri hak ettiğime inanmak. Dileğim kendimle ilgili iyi hissettiğim an içimde bana tersini söyleyen her sese 'senin değil benim sözüm geçerli' diyebilmek. Dileğim kendimi hırpalamadan da sevilebileceğime inanmak." notunu düştü. Sakallıoğlu'nun doğum günü pastasındaki renkler ve yıldızın terör örgütü simgesi olduğu iddia edildi. Ünlü isim eleştiri yağmuruna tutuldu.

SESSİZLİĞİNİ BOZDU

Sakallıoğlu, gelen yorumlar üzerine sessizliğini bozarak "Merhaba bu kalan pastamın bizim mutfaktaki hali… Açık yeşil üzerinde neon pembesi yıldız var. Yeşil ve neon pembesi rengini çok severim, eşim de beni kendimi 'star' gibi hissedeyim diye beni 'pembe starım' diye sever. Sağ olsunlar, doğum günümde eşim ve arkadaşlarım bana böyle bir pasta yaptırmışlar. Ama dün akşamdan beri ne doğduğum günden bir şey anladım ne de pastadan. Sayenizde 36 yaşına yanlış anlaşılarak girdim. Umarım girdiğim gibi devam etmez" dedi.

Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı

Sakallıoğlu ayrıca eşi Burak Yırtar'ın pastacı ile mesajlaşmasını da yayınladı.
 

Editör: Sadık Şimşek