Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı Yalı Çapkını dizisinde veda! Orhan'ın ölümü seyircileri derinden yıktı

NOW TV ekranlarında yayımlanan iddialı bir dizi final yaptı. Sevilen dizinin finali sosyal medyada tepkilere yol açarken kanal yönetiminden tepkilere herhangi bir yanıt gelmedi.

DİZİ REYTİNGLERE YENİ DÜŞTÜ

Artı Gerçek'in derlediği habere göre; Seyircilerin çok sevdiği dizi final yapacak. NOW'da ekrana gelen ve Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız ve Kadir Çermik gibi usta oyuncuların başrollerini üstlendiği dizi, reytinglerde istenilen başarıyı yakalayamadı. Kadrosu yıldızlarla dolu dizinin finaliyle ilgili ayrıntılar da belli oldu. NOW TV yeni yayın döneminde Kopuk dizisinin yerine başka bir diziyi yayımlama kararı aldı.

Medyaradar.com'daki habere göre; 4. bölümde beklenen ilgiyi göremeyen dizi, yapımcılarını zor bir karar almaya itti.

Gösterilen emeğe ve izleyicilerin ilgisine rağmen istenilen başarı elde edilememesi, hayal kırıklığı yarattı.

Kopuk'un kısa ömrüne son verilmesiyle birlikte, dizi severler final bölümünde neler olacağını merakla bekliyor.

Final bölümünde neler yaşanacak?

Ferhan, korkularının üstesinden gelerek Ferhan'ın yanında durmaya karar veriyor. Ancak, bu kararının ardından beklenmedik sürprizlerle karşılaşıyor.

Ferhan, İpek'le yakınlaşmaya çalışırken, gizli kalmış planları ortaya çıkarmaya çalışıyor ve tahmin edemeyeceği bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalıyor.

Erdal'ın yarım bıraktığı işlerin yükünü hisseden Ziya, durumu düzeltmek için bir plan yaparken, Sina'nın da kendi planları olduğu ortaya çıkıyor.

KOPUK DİZİSİNİN ESKİ BÖLÜMLERİ NE OLACAK?

Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız ve Kadir Çermik gibi oyuncuların kadrosunda yer aldığı Kopuk dizisinin eski bölümleri NOW TV'nin youtube hesabında yayında olmaya devam edecek. Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz, Seray Kaya, Sarp Akkaya, Beren Gökyıldız ve Kadir Çermik gibi oyuncuları bünyesinde barındıran Kopuk dizisinin yeni bölümleri ise bundan böyle çekilmeyecek. Set tamamen durmuş ve oyuncular birbiriyle vedalaşmış durumda. 

Editör: Sadık Şimşek