NOW’un MedYapım imzalı dizisi “Korkma Ben Yanındayım”da hikâye hızlandırıldı ve dizide zaman atlaması olacak.

Bu değişiklikle birlikte izleyiciler, dizideki birçok sahneyi ve karakteri artık seyredemeyecekler. Dizinin yeni bölümleriyle birlikte, beklenmedik gelişmeler ve sürprizler izleyicileri bekliyor olacak.

YENİ KARAKTERLER KATILIYOR

Dizinin kadrosuna ise yeni bir isim daha katıldı. Yeni karakterin hikâyeye nasıl bir etki yapacağı merak konusu. Bu yeni gelişmelerle birlikte “Korkma Ben Yanındayım” dizisinin heyecan dolu bölümleri izleyicileri beklemekte.
 

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; NOW’un MedYapım imzalı dizisi “Korkma Ben Yanındayım” dizisine katılan yeni oyuncu da belli oldu. İşte detaylar

“Korkma Ben Yanındayım”, MedYapım’ın “Kopuk” isimli dizisinin yerine cumartesi günleri yayına başlamıştı. Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Didem Balçın ile genç kuşağın başarılı isimleri Nilsu Berfin Aktaş, Eren Ören, Erdem Kaynarca, Durukan Çelikkaya’yı buluşturan dizinin hikâyesi değişti. Olaylar hızlandırıldı ve 7 yıllık zaman atlamasının ardından diziye yeni oyuncular katıldı.

Meryem Uzerli ekrana dönüyor! Yeni dizisinin çekimleri İzmir Urla'da başladı Meryem Uzerli ekrana dönüyor! Yeni dizisinin çekimleri İzmir Urla'da başladı

Çağla Boz

Son olarak “Kendi Düşen Ağlamaz” dizisinde seyirci karşısına çıkan Çağla Boz, “Korkma Ben Yanındayım”ın kadrosuna katıldı. Çağla Boz, dizide Gizem karakterine hayat verecek ve Cihan’ın (Durukan Çelikkaya) sevgilisi rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

“Korkma Ben Yanındayım” sezon finali ne zaman?

Öte yandan Şevket Çoruh, Günay Karacaoğlu, Murat Aygen, Didem Balçın ile genç kuşağın başarılı isimleri Nilsu Berfin Aktaş, Eren Ören, Erdem Kaynarca, Durukan Çelikkaya gibi isimlerin kadrosunda yer aldığı “Korkma Ben Yanındayım” dizisinin sezon  finali tarihi de belli oldu.

Haziran ayında sezon finali yapması beklenen dizi Eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak. 

Editör: Sadık Şimşek