Karabağlar'da yangında 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti Karabağlar'da yangında 2 yaşındaki çocuk hayatını kaybetti

MHP'li Aliağa Belediye Başkanı Serkan Acar'ın tekrar aday gösterilmesi ve yayınladığı yeni seçim şarkısı dikkat çekiyor. Başkan Acar'ın şarkısında vurguladığı 'az laf çok iş, bu birinci kural' sözleri, belediye başkanlığı dönemindeki önceliklerini ve hedeflerini yansıtıyor. Yeni dönemde de Aliağa için önemli projelerin hayata geçirilmesi ve hizmetlerin artırılması yönündeki kararlılığını ifade eden Başkan Acar'ın seçim şarkısı, halk nezdinde olumlu bir etki bırakmış görünüyor.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İki dönemdir belediye başkanlığını sürdüren ve üçüncü dönem için yola çıkarak partisi tarafından tekrar aday gösterilen Cumhur İttifakının Milliyetçi Hareket Partili (MHP) Aliağa Belediye Başkan Adayı Serkan Acar, merakla beklenen seçim şarkısını yayınladı. Rap tarzında seslendirilen seçim şarkısında, Belediye Başkanı Serkan Acar’ın 5 yıllık görev süresinde hayata geçirdiği projeler yer aldı. Cumhur İttifakı Aliağa adayının şarkısında, ‘az laf çok iş, bu birinci kural’ sözleri öne çıktı.

'Aliağa'yı Ege'nin yıldızı Yapacağız'

Yeni dönem içinde mesaj verilen şarkıda, "Bu kenti Ege’nin yıldızı yapacağız. Yaptık daha çok yapacağız, halka hizmette çok fark atacağız" sözleri dikkat çekti.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay
 

Editör: Erdoğan Kan