Ekol TV'de aktarılan habere göre; Meryem Uzerli ekrana geri dönüyor. Oynadığı dizilerle adından söz ettiren Muhteşem Yüzyıl dizisinde 'Hürrem' karakterine hayat vererek hafızalara kazınan Meryem Uzerli’nin yeni dizisi ekranlara gelmeye hazırlanıyor. GAİN’de yayınlanacak 'RU' dizisi 24 Mayıs'ta izleyicilerle buluşacak.

8 BÖLÜMLÜK DİZİ

Çekimleri Urla’da gerçekleştirilen dizi 8 bölümden oluşmakla birlikte dikkat çeken bir oyuncu kadrosuna ev sahipliği yapacak. Meryem Uzerli’nin başrolünde olduğu dizinin oyuncu kadrosunda Burak Berkay Akgül, Hira Koyuncuoğlu, Emre Karayel, Gökay Türkmen, Zafer Algöz, Şevval Sam, Derya Alabora, Gonca Vuslateri, Kartal Can Ermiş, Beril Kayar ve Sevgi Temel yer alıyor.

İzmir'de 78 yaşındaki Nurettin Açıl, kalbi durmadan yapılan bypass ile sağlığına kavuştu İzmir'de 78 yaşındaki Nurettin Açıl, kalbi durmadan yapılan bypass ile sağlığına kavuştu

DİZİNİN KONUSU

Dizide, Uzer ve kendisinden 10 yaş büyük Reyyan’ın aşk hikayesi anlatılıyor. Uzer, annesi kanser hastası olan üstün zekalı bir çocukken Reyyan ise eşiyle birlikte Ru isimli bir restoranı işletmektedir. Reyyan Uzer’e aşık olur ve yaş farkına bakmadan Uzer’i çok sever. Hem Uzer hem de Reyyan büyük bir çevre baskısı görse de aşkından vazgeçmeyecektir.

Editör: Sadık Şimşek