Menemen Belediyesi Halil Alkaya Spor Tesisi, büyük katılımla gerçekleşen açılış töreni ile faaliyete geçti. Bölgenin en büyük fitness merkezlerinden biri olarak hizmet vermeye başlayan tesis, ilçeye değer katacak ve sağlıklı yaşam anlayışına uyumlu bir hizmet sunacak. Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, tesisin ilçeye sağlık ve spor alanında önemli katkı yapacağını belirtti.

'Her Şeyi En İyisi Menemenli Hemşehrilerimiz İçin'

İzmir'de FETÖ operasyonu: 6'sı aktif polis 9 gözaltı İzmir'de FETÖ operasyonu: 6'sı aktif polis 9 gözaltı

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Halil Alkaya Spor Tesisi için düzenlenen açılışta konuşan Menemen Belediye Başkanı Aydın Pehlivan, “Her şeyin en iyisini Menemen ve Menemenli hemşehrilerim ile buluşturuyoruz” dedi. Başkan Pehlivan, “Bir kent için sağlıklı ve düzenli spor yapmak o kentin yaşam kalitesinin de bir göstergesidir; çünkü spor yapmak, insanın ruhunu arındırır, kendisini dinlemesine, anlamasına da yardımcı olur. Bugün burada açılışını gerçekleştirdiğimiz salonumuz, sadece bir spor salonu değil, aynı zamanda sağlıklı ve mutlu Menemen’in de sembolüdür. Tesisimiz, her yaş grubundan vatandaşımızın dilerse profesyonel bir branşta spor yapabileceği, dilerse düzenli spor yapma imkânı bulabileceği, en son geliştirilmiş ekipmanlarla dizayn edilmiş bir spor kompleksidir. Tesisimizin kentimize ve hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyor, sağlıklı ve mutlu günlerde kullanılmasını temenni ediyorum. Açılışlarımıza başladık” dedi. 

Tesiste Voleybol Sahasından Vitamin Bara Her Şey Düşülmüş

Uygun fiyatları ve hijyen hassasiyetiyle Menemenlilerin hizmetine giren tesis, kendi alanındaki en kaliteli ekipmanlarla donatıldı. Modern tasarımıyla tamamı kapalı 2 bin metrekarelik alanda; kondisyon aletleri, basketbol ve voleybol sahası, pilates, sauna, vitamin bar, modern soyunma odaları gibi donanımlar yer alıyor.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan