2024 LGS'de 500 tam puan alarak Türkiye birincisi olan Aliağa İlçesi Helvacı Ortaokulu öğrencisi Berat Duyar'a bir tebrik de  İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Erdoğan Akyüz'den geldi.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; LGS Türkiye şampiyonu Berat Duyar ve ailesi, Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürü Dr. Erdoğan Akyüz’ü makamında ziyaret etti. Akyüz, Berat ve ailesini başarıdan dolayı tebrik tebrik etti. Akyüz yaptığı açıklamada, "Berat Duyar, azmi ve çalışkanlığıyla bu zorlu sınavda Türkiye birincisi olarak hepimizi gururlandırmıştır. Kendisini, ailesini ve emeği geçen tüm öğretmenlerini canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Bu başarı, Aliağa'daki eğitim camiamız için de büyük bir kazançtır. Berat Duyar'ın başarısının tüm öğrencilere ilham kaynağı olması dileğiyle kendisine ve ailesine bu zorlu süreçte göstermiş oldukları sabır ve özveri için tekrar tebriklerimizi sunuyoruz." dedi.

İzmir Doğal Yaşam Parkı'nda 15 Yıl Aradan Sonra Bir İlk: Kakadu Papağanı Yavrusu Dünyaya Geldi İzmir Doğal Yaşam Parkı'nda 15 Yıl Aradan Sonra Bir İlk: Kakadu Papağanı Yavrusu Dünyaya Geldi

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Haber Merkezi