Bornova ilçesindeki bir internet kafeden cep telefonu çalan bir hırsızın, polis tarafından Konak ilçesinde suçüstü yakalandığı bildirildi. İzmir Asayiş Şube Müdürlüğü'ne bağlı Güven Timleri Amirliği ekipleri, hırsızı yakalamak için başlattığı çalışmada, bir polis memuru seyyar telefoncu kılığına girdi. Şüpheli M.S., telefonı satmak üzereyken suçüstü yakalandı. 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İzmir Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Güven Timleri Amirliği ekipleri, Bornova ilçesindeki bir internet kafeden cep telefonu çalan hırsızı yakalamak için çalışma başlattı. Güvenlik kameralarını izleyerek şüphelinin peşine düşen polis, olayı gerçekleştiren kişinin M.S. olduğunu belirledi.

Polis Seyyar Telefoncu Kılığına Girdi

Azerbaycan'ın bağımsızlığının 106. yıldönümü İzmir'de coşkuyla kutlandı Azerbaycan'ın bağımsızlığının 106. yıldönümü İzmir'de coşkuyla kutlandı

M.S.'nin izini süren ekipler, şüphelinin çaldığı telefonu Konak ilçesi Çankaya semtinde satacağını anlayarak kılık değiştirdi ve seyyar telefoncu kılığına girdi. Bu esnada tezgaha gelerek cep telefonunu satmak istediğini belirten M.S., polisin zekice taktiği sonucu kıskıvrak yakalandı.

Gözaltına alınan şüpheli, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

Kaynak: Haber Mekrezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan