İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Evde Bakım' hizmeti ile hayatlara dokunuyor İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Evde Bakım' hizmeti ile hayatlara dokunuyor

İzmir'in Konak ilçesinde polis ekipleri, uyuşturucu taciri E.G.'nin evine düzenledikleri operasyonla gözaltına aldı. Hurdacı kılığına giren polisler, kamyonetin arkasında taklit yaparak şüphelinin evine kadar gittiler. Evde yapılan aramada çeşitli miktarlarda uyuşturucu ele geçirilirken, E.G. tutuklandı. 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İzmir Asayiş Şube Müdürlüğüne bağlı Güven Timleri Büro Amirliği ekipleri, E.G. adlı bir şüphelinin Konak ilçesinde uyuşturucu ticareti yaptığı bilgisi üzerine çalışma başlattı. Şüphelinin kaçmaması veya maddeleri yok edememesi ihtimali üzerine hurdacı kılığına giren polis, şüphelinin oturduğu mahalleye kadar hurdacı gibi girdi. Yolda giderken megafonla 'Eskici, hurdacı' diye bağıran polis ekiplerinden şüphelenmeyen uyuşturucu taciri, şok operasyonla gözaltına alındı.

Evde yapılan aramada, taş kokain bonzai ve metamfetamin maddeleri ele geçirildi. Gözaltına alınarak emniyete götürülen E.G. ise emniyetteki işlemlerinin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan