Kızıl Goncalar dizisi, son dönemde sosyal medyada büyük yankı uyandıran bir dizi haline geldi. Özellikle Levent karakterinin Mustafa Kemal Atatürk hakkındaki konuşması, izleyiciler arasında büyük tartışmalara neden odu. Dizinin her sahnesi, sosyal medyanın gündemine oturarak geniş bir izleyici kitlesine ulaşmayı başardı.

Özcan Deniz'in hayat verdiği Levent karakteri tüyleri diken diken etti


Levent'in Atatürk hakkında söyledikleri, izleyicilerin duygusal tepkisini uyandırarak sosyal medyada büyük bir etki yarattı.

BABASINA ATATÜRK ÜZERİNDEN DERS VERDİ

Oda TV'nin derlediği habere göre; Özcan Deniz'in canlandırdığı Levent karakterinin babası Suavi'ye Atatürk'ün "şahsi meselem" dediği Hatay'ı kurtarmak için yaşadıklarını anlattığı sahne resmen tüyleri diken diken etti. Söz konusu sahnede Deniz, "Ben daha bitmedim diyen bir adam hasta hasta Hatay'a gitti. Kim olduğunu iyi biliyorsun baba Gazi Mustafa Kemal Atatürk hasta yatağından kalkıp benim şahsi meselem dediği Hatay'ı kurtarmak için gitti" ifadelerini kullandı. Levent'in o sahnesi kısa sürede viral olurken izleyicilerden övgü dolu yorumlar geldi.

Kızıl Goncalar

Sahneyle ilgili "Çok iyi sahneydi", "Atatürk'ün hastayken Hatay'a gidişi", "Çok güzel anlattı gerçekten", "İzlerken içimden bir 'Atam' be diye bağırttı" gibi yorumlar geldi

Beş yıldır beklenen umut: 12. donör genç anneye hayatı tekrar verdi Beş yıldır beklenen umut: 12. donör genç anneye hayatı tekrar verdi

İzleyiciler, dizinin gelecek bölümlerinde neler olacağını merakla beklerken, Kızıl Goncalar'ın sosyal medyada gündem olmaya devam edeceğine kesin gözüyle bakılıyor.

Kaynak: Odatv.com - Fotoğraflar: NOW TV

Editör: Sadık Şimşek