Haziran öncesinde sezon finali yapacak olan Kızıl Goncalar dizisine flaş bir oyuncu daha katıldı. NOW ekranlarının sevilen dizisi Kızıl Goncalar'ın senaryosunda yaşanan gelişmelere göre diziye Faniler tarikatını araştıracak bir savcı gelecek. Kadroya savcı rolünü canlandırmak için katılacak yeni ismin kim olduğu açıklandı.


Tarikat detayıyla öne çıkan Kızıl Goncalar'ın her bölümü heyecanı zirveye taşırken, Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizideki Faniler tarikatını zor anlar bekliyor. Faniler tarikatını incelemek için diziye bir savcı karakterinin geleceği iddia edilirken beklenen haber sonunda geldi ve Birsen Altuntaş anlaşmaya varılan oyuncuyu açıkladı.


Birsen Altuntaş'ın haberine göre dizideki Savcı Evren karakterine Didem İnselel hayat verecek. Altuntaş'ın aktardığı bilgilere göre İnselel'in karakteri, Fani tarikatını inceleyecek ve Cüneyd ile Zeynep’in birlikteliğini sorgulayacak.

Selçuk'ta 'Latin Dansları Gecesi' Ata Meydanı'nı renklendirdi Selçuk'ta 'Latin Dansları Gecesi' Ata Meydanı'nı renklendirdi

Haziran ayında sezon finali yapacak olan Kızıl Goncalar dizisi Eylül ayında yeni bölümleriyle ekranda olacak. 

Kızıl Goncalar Now

Editör: Sadık Şimşek