İzmir Büyükşehir Belediyesi, "Hızlı Eylem Planı" kapsamında kentin dört bir yanında yol yenileme çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda, Kemalpaşa ve Menderes ilçelerinde de yoğun çalışmalar yürütülüyor.

GDZ Elektrik'ten Konak'taki Ölümcül Elektrik Kaçağı Olayına İlişkin Açıklama GDZ Elektrik'ten Konak'taki Ölümcül Elektrik Kaçağı Olayına İlişkin Açıklama

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın kentteki yaşam konforunu artırmak amacıyla gündemine aldığı ilk 180 günlük görev süresini kapsayan “Hızlı Eylem Planı” kapsamında kent genelinde yol bakım, onarım ve asfalt çalışmaları sürüyor. Başkan Tugay’ın talimatı ile İZBETON bünyesinde kurulan özel ekipler kentin dört bir yanında asfalt yama, parke tamiri yapıyor, asfalt seriyor. İzmir’in yollarını daha konforlu bir hale getirmek için gece gündüz çalışmalarına devam eden ekipler, Kemalpaşa ve Menderes’in en işlek caddelerinde çalışmalarına başladı.

Kemalpaşa Devlet Hastanesi Bölgesinde Yol Konforu Artacak

İZBETON ekipleri Kemalpaşa 8 Eylül Mahallesi'nde bulunan 19 Mayıs Caddesi’nde 500 metre uzunluğunda asfalt yenileme çalışması yürütüyor. Bin 200 ton sıcak asfaltın serileceği çalışmalar tamamlandığında yol konforu artacak ve devlet hastanesine erişim kolaylaşacak.

Gümüldür’ün Ana Arteri Güvenli ve Konforlu Hale Getiriliyor

Menderes Gümüldür Fevzi Çakmak Mahallesi'nde bulunan Gazi Mustafa Kemal Bulvarı da yenilenerek güvenli ve konforlu hale getiriliyor. 1.5 kilometre uzunluğundaki bu önemli arterde yapılan çalışmalar kapsamında 7 bin ton sıcak asfalt seriliyor.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Haber Merkezi