İddialara göre, İzmir’de bulunan Kemalpaşa Belediyesi Armutlu Hayvan Barınağı’nda belediye görevlileri tarafından birçok köpeğin öldürüldüğüne dair haberler gündeme bomba gibi düştü. Söz konusu olayda telef olan hayvanlar ile birlikte barınakta bulunan belediye çalışanlarının da cep telefonu kamerasıyla kaydedildiği belirtildi. Bu iddiaların doğruluğunun araştırılması ve gereken adımların atılması için ilgili makamların konuya müdahale etmesi için sosyal medyada binlerce paylaşım yapıldı.

Görüntüler Herkesi Yaraladı

İzmir'de zeytin ve kahve fuarları başladı: Başkan Tugay, tarıma destek sözü verdi İzmir'de zeytin ve kahve fuarları başladı: Başkan Tugay, tarıma destek sözü verdi

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; İzmir Kemalpaşa Belediyesi Armutlu Hayvan Barınağı’nda, onlarca köpek katledildi. Belediye görevlilerinin, bakımını yapamadıkları için hayvanların sularına ilaç kattığı ileri sürüldü. Barınakta yerde yatan çok sayıda köpek ve o esnada orada bulunan belediye görevlileri cep telefonu kamerasına yansıdı. Sosyal medyada yayılan görüntüye çok sayıda vatandaş tepki gösterdi.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan