Karşıyaka'da yeni sezon öncesi teknik direktör arayışı tüm hızıyla devam ediyor. Başkan İlker Ergüllü ve Futbol Şube Başkanı Gökhan Şensan, teknik direktör adaylarıyla görüşmelere başladı.

Altay, Enes Öğrüce için dudak uçuklatan rakam istiyor Altay, Enes Öğrüce için dudak uçuklatan rakam istiyor

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Yeni sezona TFF 3. Lig’de şampiyonluk hedefiyle başlamak isteyen Karşıyaka, teknik adam arayışına başladı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen olağan genel kurulda tek aday olarak girdiği seçimde yeniden başkan seçilen İlker Ergüllü ve Karşıyaka Futbol Şube Başkanı Gökhan Şensan’ın bir liste oluşturduğu ve yavaş yavaş buradaki teknik direktörlerle görüşme gerçekleştireceği öğrenildi. Geçtiğimiz sezon üç farklı çalıştırıcı ile çalışan Karşıyaka, bu kez teknik adam kararında nokta atışı yapıp sezon sonunda şampiyonluk hedefine ulaşmak istiyor.

Mesut Toros İsmi Ön Planda

TFF 3. Lig 2. Grup’ta Batman Petrolspor’u şampiyon yapan Mesut Toros, Karşıyaka’nın teknik direktörlük adayları arasında en ön sırada yer alıyor. Camianın da sıcak baktığı teknik adamın uygun şartların oluşması durumunda yeşil-kırmızılıların yeni teknik direktörü olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Öte yandan 2018-2019 sezonunda Karşıyaka'yı çalıştıran Mesut Toros, yeşil-kırmızılı takımı Play-off'a taşıyarak başarılı bir performans sergilemişti.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan