İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Evde Bakım' hizmeti ile hayatlara dokunuyor İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Evde Bakım' hizmeti ile hayatlara dokunuyor

Dün akşam Karşıyaka ilçesi Bostanlı Mahallesi 2018. Sokak’ta yaşanan olayda, U.K. (23), O.S. (23) ve M.Y. (22) adlı gençler, kafenin önünde tanımadıkları bir grup tarafından demir sopalarla saldırıya uğradı. Saldırı anı bir vatandaş tarafından cep telefonu ile kaydedilirken, gençlerden U.K.’nin kafasından aldığı darbeler sonucu yaralandığı hastaneye sevk edildi. Polis ekipleri tarafından olaya karışan 6 kişi yakalanırken, diğer şüphelilerin tespiti ve yakalanması için çalışmaların devam ettiği bildirildi.

Konuyla ilişkin İzmir Valiliğinden açıklama geldi.

Valilik'ten yapılan yazılı açıklamada; 'Karşıyaka ilçesi Bostanlı Mahallesi 2018. Sokak üzerinde 21.04.2024 günü saat 22.30 sıralarında meydana gelen kavga olayı ile ilgili olarak İl Emniyet Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yapılan araştırmalarda 3 şahsın Bornova ilçesinde ikamet ettikleri ve gezmek amaçlı Bostanlı’ya geldikleri, daha sonra yaşanan tartışma sonucunda bir grup tarafından darp edildikleri anlaşılmıştır. İstihbarat Şube Müdürlüğü, Asayiş Şube Müdürlüğü ve Karşıyaka İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından şüphelilerin tespiti ve yakalanmasına yönelik geniş kapsamlı bir çalışma başlatılmıştır. Yapılan saha ve kamera çalışmalarında olayın suça sürüklenen çocuklar E.Y., E.S, M.E.T. ve A.İ. ile şüpheliler A.B. ve S.A. tarafından gerçekleştirildiği tespit edilmiş, adı geçen şahıslar 22.04.2024 günü yakalanmıştır. Olaya karışan diğer şüphelilerin tespiti ve yakalanmasına yönelik çalışmalar ile birlikte adli tahkikata devam edilmektedir' ifadeleri kullanıldı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan