Karşıyaka Medical Point, yeni sezona Sultanlar Ligi hedefiyle hazırlanmak için transfer çalışmalarına devam ediyor. Son olarak, 2003 doğumlu orta oyuncu Eda Özyılmaz'ı kadrosuna kattığını duyurdu.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Kadınlar 1. Ligi ekiplerinden Karşıyaka Medical Point, yeni sezona Sultanlar Ligi hedefiyle girmek için transfer çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde transferde hareketli günler geçiren yeşil-kırmızılılar, Kübalı orta oyuncu Liset Herrera Blanco, Kübalı smaçör Kenia Carcaces ve 25 yaşındaki smaçör Simay Akdağ’ı kadrosuna kattığını açıklamıştı. Kadrosunu güçlendirmek için takviyelerini sürdüren İzmir ekibi, son olarak da 2003 doğumlu orta oyuncu Eda Özyılmaz’ı kadrosuna kattığını açıkladı. 

Kulüpten yapılan duyuruda, “2023-2024 TVF 1. Lig sezonunda en çok blok yapan sporcular arasında bulunan Eda Özyılmaz'a hoş geldin diyor, yeşil kırmızılı formamızla başarılı bir sezon diliyoruz” ifadelerine yer verildi.

Miroslava Paskova Göztepe'ye katıldı Miroslava Paskova Göztepe'ye katıldı

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan