İzmir Otogarı'nda tadilat başladı: Firma ve Belediye anlaştı İzmir Otogarı'nda tadilat başladı: Firma ve Belediye anlaştı

16 Şubat Cuma günü, Karabağlar ilçesindeki Özgür Mahallesi'nde bir pazarda balık satan Sertif Şaşı (64) ve oğlu E.Ş. (36) ile Sertif Şaşı'nın kardeşinin oğlu olan M.Ş. (24) ve D.Ş. (22) arasında müşteri kapma nedeniyle bir tartışma çıktı. Pazarda başlayan tartışma akşam saatlerinde Sertif Şaşı'nın evinde yeniden başladı ve kavgaya dönüştü. M.Ş. tabancayla ateş açarak Sertif Şaşı ve oğlu E.Ş.'yi yaraladı. Sertif Şaşı, hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Oğlu E.Ş. ise tedavisinin ardından taburcu edildi. Olayın ardından polis ekipleri, M.Ş.'yi yakalamak için çalışma başlattı ve D.Ş. gözaltına alındı fakat serbest bırakıldı. 

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Cinayet şüphelisi M.Ş.'yi yakalamak için Asayiş Büro Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, geniş çaplı çalışma başlattı. Ekipler tarafından yapılan detaylı araştırmada şüphelinin Torbalı ilçesi kırsal Demirci Mahallesi'nde bir köy evinde saklandığını belirledi. Belirlenen adrese operasyon gerçekleştiren ekipler, şüpheli M.Ş.'yi kıskıvrak yakaladı. Gözaltına alınan şüpheli, sorgulanmak üzere Cinayet Büro Amirliğine götürüldü.

Editör: Erdoğan Kan