Arkas Spor Kulübü'nün sağlık sponsoru Medicana, Kanser Haftası kapsamında Arkaslı voleybolcuları ağırladı. Medicana International İzmir Hastanesinde tedavi gören onkoloji hastalarını ziyaret eden Arkas Erkek Voleybol A Takımı oyuncuları, hastalarla sohbet ederek onlara moral verdi. Bu ziyaret, hem sporcular hem de hastalar için duygusal bir deneyim oldu. Sporcuların desteği, hastaların moral bulmalarına yardımcı olurken, onların yanlarında olduğunu hissettirdi. 

İzmir'de FETÖ operasyonu: 6'sı aktif polis 9 gözaltı İzmir'de FETÖ operasyonu: 6'sı aktif polis 9 gözaltı

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Medicana International İzmir Hastanesi, Kanser Haftasında Arkaslı voleybolcuları ağırladı. Medicana Sağlık Grubunun kansere karşı toplumsal farkındalık oluşturma çalışmaları kapsamında hastaneyi ziyaret eden Arkas Erkek Voleybol A Takımı oyuncularından; Nicholas Hoag, Jordan Canham, Emre Çevik, Ulaş Onur Topbaşlı, Gökçen Yüksel, Erhan Hamarat ve Başantrenör Glenn Hoag onkoloji servisinde tedavi gören hastalarla bir araya geldi.

Medicana International İzmir Hastanesi Başhekimi Uzm. Dr. Dilek Aslanca, Medikal Onkoloji Uzmanları Prof. Dr. Lütfiye Demir ve Doç. Dr. Gülcan Bulut ile birlikte hastaları ziyaret eden sporcular, günün anısına hastalara hediyeler verdi.

'Onların Yanlarında Olduğumuzu Göstermek Bizim İçin Son Derece Önemli'

Arkas Başantrenörü Glenn Hoag, “Çok değerli bir etkinlikte bulunmaktan dolayı büyük bir memnuniyet duyuyoruz. Onkoloji hastalarını ziyaret ederek, onların yanlarında olduğumuzu göstermek bizim için son derece önemli. Umarız hastaların yüzlerinin gülmesinde bir nebze payımız olmuştur. Tüm hastaların bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını içtenlikle diliyoruz. Bu anlamlı davet için Medicana Sağlık Grubuna da teşekkür ederiz. Kanser Haftasında düzenlenen bu etkinliğin, farkındalık oluşturma açısından büyük bir önemi olduğuna inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay


 

Editör: Erdoğan Kan