Kanal D ekranlarında yayımlanan sevilen dizi için final kararı verildi. Ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan Üç Kız Kardeş dizisi için üzücü haber.

Kanal D'nin büyük bir ilgiyle takip edilen dizisi Üç Kız Kardeş, üç sezonun ardından final yapma kararı aldı. Reyting rekorları kıran dizi, izleyiciler tarafından büyük beğeni toplamış ve uzun süre gündemde kalmayı başarmıştı.

Kanal D ekranlarında yayımlanan Üç Kız Kardeş dizisinin yayın günü değiştirilmiş ve dizi Cumartesi günleri ekrana gelmeye başlamıştı. TRT1 ekranlarında yayımlanan Gönül Dağı dizisine karşı  yarışı kaybeden Üç Kız Kardeş final yapıyor. 

Üç Kız Kardeş

Oda TV  tarafından paylaşılan haberde; Üç Kız Kardeş dizisinin ne zaman final yapacağı da açıklandı.

Üç sezondur Kanal D’ de ekrana gelen, başrollerinde İclal Aydın, Reha Özcan, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu gibi isimlerin yer aldığı ve ‘reyting performansı’ iyi olan ‘Üç Kız Kardeş’ final yapıyor. Bir İclal Aydın projesi olan ve Süreç Film’ in yapımını üstlendiği dizi Mayıs ayında final yapacak.


İlk sezonunda reyting rekorları kıran İclal Aydın'ın kitabından uyarlanan 'Üç Kız Kardeş' dizisi üçüncü sezonunda final kararı merak konusu oldu. 1. sezonda izleyiciyi ekranlara kilitleyerek reytinglerde birinci sırayı kapan dizinin 3. sezonda neden final kararı aldığı üzerine tartışma yarattı. Dizi takipçileri, 'izleyicinin ilgisini kaybetti', 'reytingler istenilen gibi değil' gibi iddiaları ortaya attı.

Editör: Sadık Şimşek