İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Evde Bakım' hizmeti ile hayatlara dokunuyor İzmir Büyükşehir Belediyesi 'Evde Bakım' hizmeti ile hayatlara dokunuyor

Barış Mahallesi, 299 Sokak'ta akşam saatlerinde meydana gelen bir olayda, 17 yaşındaki Yusuf Demir sokakta bulunurken yanına bir araç yaklaştı. Araç içinde bulunan kimliği belirsiz bir veya birkaç kişi, Demir'e ateş açtı. Kafasına isabet eden mermi nedeniyle genç yerde kanlar içinde yere yığıldı, ardından araç olay yerinden uzaklaştı. Olayın bildirilmesi üzerine polis ve sağlık ekipleri olay yerine sevk edildi. Yaralanan Demir, Buca Seyfi Demirsoy Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne bir vatandaş tarafından götürüldü.

Hastanede Hayatını Kaybetti

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılan Yusuf Demir, burada verdiği yaşam mücadelesini kaybetti. Hayatını kaybeden talihsiz gencin cenazesi, yapılan incelemenin ardından morga kaldırıldı.

Şüpheliler Yakalandı

Şüphelileri yakalamaya yönelik titiz çalışma yürüten Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği ekipleri, kamera kayıtları ve görgü tanıklarının ifadeleriyle otomobili ve içerisindekileri belirledi. Şüpheliler H.T., Ö.T. ve H.B.T., ekipler tarafından kısa sürede yakalanarak gözaltına alındı.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan