İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Dr. Cemil Tugay, CHP’den seçilen ilçe belediye başkanlarıyla yapılan toplantıda mevcut durumu ve ileride yapılacak çalışmaları görüşmek için bir araya geldi.

Tugay, mazbataların alınmasının ardından tüm ilçe belediye başkanlarıyla koordinasyon toplantısı yapacaklarını ifade etti. Toplantının ardından basın mensuplarına açıklama yapan Tugay, toplantının ön koordinasyon niteliğinde olduğunu ve mazbatalar alındıktan sonra resmi olarak tüm ilçe belediye başkanlarını davet edeceklerini söyledi. Ayrıca, herkesin çalışmaya başlamak ve vaatlerini gerçekleştirmek istediğini vurgulayarak, kampanya sürecinde kurulan iyi ilişkilerin devam edeceğini ve birlikte uyumlu çalışarak vatandaşlara iyi bir belediyecilik hizmeti sunacaklarını belirtti.

'Bu Başarı Özgür Özel'in Başarısıdır'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; CHP Genel Başkanı Özgür Özel’in seçim başarısını kutlamak için İzmir’e geleceğini ancak tarihin henüz belli olmadığını vurgulayan Başkan Tugay, şunları kaydetti:

Çeşme'de 13 plaj ve 3 marina 'Mavi Bayrak' ile ödüllendirildi Çeşme'de 13 plaj ve 3 marina 'Mavi Bayrak' ile ödüllendirildi

“Dün gece görüştüm. Hafta sonuna doğru gelmeyi düşündüğünü söyledi. Tüm Türkiye’de mitingler yaptı, bu başarı Özgür Özel’in başarısıdır. Partimizin yeni üst yönetiminin başarısıdır. Özgür Özel’i İzmirli görüyoruz. O nedenle kendisinin uygun gördüğü bir zaman burada olacaktır. Her şeyi yakından takip edeceğini biliyorum. Ne zaman bize zaman ayırırsa, her zaman başımızın üzerinde yeri var. Hak ettiği şekilde karşılayacağız ve hak ettiğimiz kutlamayı beraber yapacağız.”

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan