Maaşını İş Bankası'na taşıyan emekliler rekor promosyon ödemesi alabilecek. Şartlar bankadan yapılan açıklamayla duyuruldu..

Emekli maaşlarına Ocak ayında zam gelmişti. Ocak ayındaki zamlı ödemenin ardından emekli maaşlarına ek olarak ödenen ikramiye tutarlarına da zam geldi.

TBMM'den geçen düzenlemeye göre emekliler 3000 TL ikramiye ödemesi alabilecek. Bankalar da yeni bir düzenleme yoluna gittiler.

Maaşını taşıyan emeklilere bankalar promosyon ödemesi yapacak. Mart ayına özel promosyon tutarlarına çok sayıda banka zam yaptı.

Zam yapan bankalardan biri de İş Bankası oldu. Haberciniz.biz sitesinde yer alan haberde; İş Bankası tarafından yapılan promosyon ödemesinin detaylarına yer verildi.

Türkiye İş Bankası, emeklilere yönelik mart promosyonunda rekor bir zam yapmaya hazırlanıyor. Maaşını İş Bankası'na taşıyan emekliler, bu promosyon kapsamında rekor düzeyde ödeme alabilecekler. Banka tarafından yapılan açıklamaya göre, detaylar ve şartlar da belli oldu.

2-21

AKBANK'tan vatandaşlara müjde! Tam 17.500 TL ödeme veriliyor... AKBANK'tan vatandaşlara müjde! Tam 17.500 TL ödeme veriliyor...


MART AYI İÇİN BANKADAN ÖZEL PROMOSYON

Bu promosyon sayesinde emekliler, maaşlarını İş Bankası'na taşıyarak hem avantajlı bir promosyondan faydalanabilecekler hem de bankanın geniş hizmet ağından yararlanabilecekler.

İş Bankası tarafından yapılan açıklama;

Bi' emekli olayım ilk iş hayallerimi gerçekleştireceğim diyenler emekli maaşını İş Bankası'ndan alıyor, 7.500 TL' ye varan nakit promosyon kazanıyor.​ Siz de emekli maaşınızı İşCep'ten kolayca İş Bankası'na taşıyabilir, promosyon ödemesi almaya hak kazanabilirsiniz.


SGK emeklileri, emeklilik döneminde bankacılık işlemlerini kolay ve hızlı gerçekleştirmenin rahatlığını İş Bankası ayrıcalıkları ile yaşıyor.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma çerçevesinde, 1 Ocak - 31 Mart 2024 tarihleri arasında geçerli kampanya ile ilk emekli maaş ödemesi için İş Bankası'nı tercih eden veya mevcut emekli maaşını İş Bankası'na taşıyan SGK emeklileri (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) 7.500 TL’ye varan nakit promosyon ödemesinden faydalanabiliyor. Üstelik SGK emekli maaşını İş Bankası'na taşıyanlar, Maximum Kart ve ek kartları için ücret ödemiyor, birçok ayrıcalık ve avantajdan da yararlanabiliyor.

Yurt geneline yaygın Şube ve Bankamatiklerimiz aracılığı ile emekli maaşına kolayca ulaşmak isteyen tüm emeklilerimiz, İnternet Şubesi'nden ve İşCep’ten emekli maaşlarını taşıyabilir, emekli promosyon başvurusunda bulunabilir ve tüm emekli maaş işlemlerini gerçekleştirebilirler ya da en yakın İş Bankası şubesinden emekli maaşlarını kolayca taşıyabilirler.

Editör: Erdoğan Kan