Metin Akpınar’ın yıllar sonra ortaya çıkan ikiz kızlarından Duygu Nebioğlu’nun annesi Suphiye Orancı’nın geçmişte İbrahim Tatlıses filmlerinde de oynadığı ortaya çıkmıştı. 

TANIMIYORMUŞ

Oda TV’ye bir açıklama yapan İbrahim Tatlıses, filmlerinde prodüksiyondan sorumlu olmadığı için Orancı’yı tanımadığını söyledi. Tatlıses, "Filmlerde arkadan öyle geçmiş, hatırlamıyorum. Figüranlardan biri, tanımıyorum. Ben yönetmen ve oyuncuydum. Tanımazdım figüranları" ifadelerini kullandı. 

Metin Akdülger “Sandık Kokusu”ndan vedasıyla ilgili olay iddia! Kavga etmişler Metin Akdülger “Sandık Kokusu”ndan vedasıyla ilgili olay iddia! Kavga etmişler


Suphiye Orancı, İbrahim Tatlıses’in başrol olduğu "Yalan" (1982), "Yorgun" (1983), "Sarhoş" (1986) ve "Âşıksın" (1988) filmlerinde figüran olarak rol aldı. "Âşıksın"da Tatlıses’e aşık olan bir kadını canlandırdı.

Ne olmuştu?

Geçtiğimiz aylarda Metin Akpınar'ın evlilik dışı ikiz kız çocukları olduğu ortaya çıktı. Akpınar'ın 1988 yılında yaşadığı ilişkiden evlilik dışı ikiz kızları olduğu mahkeme kararıyla kanıtlandı.

Bir programa katılan ve yaşadıklarını anlatan Nebioğlu, "Annem iki aylıkken bizi Kemer'de yaşayan Adile Şener ve Emin Şener'e emanet etmiş. Onlara çok teşekkür ediyorum. Umarım hayattalardır, onları arıyorum. 'Büyüdüm, 35 yaşına geldim ve size teşekkür ederim' demek istiyorum. Bakıcı olarak, para karşılığında Adile Şener'e verilmişiz. Altı ay sonra "Annesi nerede?" diye bir haber yapılmış. Haber sonrası bizi Zübeyde Hanım Çocuk Esirgeme Kurumu'na teslim etmişler. Devlet bizi koruma altına almış" demişti.

Kaynak: Oda TV

Editör: Sadık Şimşek