Cumhur İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Hamza Dağ, seçim kampanyasına devam ederken Kınık'ı ziyaret etti. Kınık Belediyesi Cumhur İttifakı adayı Sami Mollaahmet ile birlikte, Gençlik ve Spor Bakanlığı iş birliği ile inşa edilen Kınık Belediyesi Kapalı Futbol Sahası'nın açılış törenine katıldı. Konuşmasında, Dağ, "31 Mart'ta sadece bir oyla yetinmeyeceğiz, geleceğe damgamızı vuracağız. İzmir için yeni bir hikaye yazacağız." dedi.

'1 Nisan'da Kaybedeni Olmayan Bir Hikaye Yazacağız'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Hamza Dağ, İzmir’e daha fazla hizmet etme vaktinin geldiğini belirtip bu gerekçeyle İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı olarak 56 gündür sahalarda koşturduğunu belirtti. Dağ, “Gecesiyle, gündüzüyle, hayalimizi ve sevdamızı, fert fert ve sokak sokak tüm İzmirli hemşehrilerimle paylaşıyorum. 1 Nisan günü öyle bir hikaye yazacağız ki, kaybedeni olmayan, 4.5 milyon İzmirli hemşehrilerimizin tamamının kazandığı güzel bir hikayeyi hep birlikte yazacağız” ifadelerini kullandı.

'Sadece Pusulaya Değil, Geleceğe Damga Vuracağız'

Dağ, İzmir’in çehresini hizmet anlamında değiştirmek ve dönüştürmek zorunda olduklarını belirterek, “31 Mart’ta sadece pusulaya bir oy vurmayacağız, geleceğe damgamızı vuracağız. İzmir için yeni bir hikaye yazacağız. Kalemi sizler vereceksiniz, destan yazmakta bizlerin omuzunda, boynunda olacak. Çünkü biz ne diyoruz, biz İzmir’iz, başarabiliriz” şeklinde konuştu.

Hamza Dağ ve İYİ Parti Adayı Ümit Özlale Kucaklaştı

Hamza Dağ daha sonra Sami Mollaahmet ile birlikte Kınık Poyracık Pazaryeri’ni ziyaret etti. Dağ pazar yeri girişinde İYİ Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ümit Özlale ile karşılaştı. İki aday samimi bir şekilde kucaklaştı. Renkli görüntülerin olduğu karşılaşmada, iki aday birbirlerine ve ekiplerine başarı temennisinde bulundu.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan