Hamza Dağ, seçim çalışmalarını sürdürüyor. Tire'de başlayan programında esnafı ziyaret etti ve vatandaşların taleplerini dinledi. Ayrıca çocuklara oyuncaklar dağıtarak ailelerle hatıra fotoğrafları çektirdi. Vatandaşların yüksek su faturalarından şikayet ettiğini belirten Dağ, 1 Nisan'da göreve gelirse su fiyatlarında% 50 indirim yapacağını söyledi.

'Burada Çıkacak Tercihle Çok Güzel Bir Netice Alacağız'

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Tire Salı Pazarı’na 1 ay içerisinde ikinci kez gelen Hamza Dağ, “Tire’yi çok seviyoruz, ben 4 dönem buranın milletvekilliğini yaptım. İnşallah burada ortaya çıkacak tercihle çok güzel bir netice alacağımızı düşünüyoruz” ifadelerini kullandı.

'Ayrı Gayrı Olmasın, Birlikte Olalım'

Büyükşehir belediyesi olarak yapacaklarını sahada 60 gündür anlattıklarını vurgulayan Dağ, “Projelerimizi konuşuyoruz. İlçe belediye başkan adaylarımız da aynı şekilde projeleriyle konuşuyorlar. Her ilçede birbirinden değerli belediye başkan adaylarımız var. Bizim adaylarımızın çok baskın çıkacağını düşünüyorum. İnşallah 30 ilçenin tamamında ve büyükşehir de, İzmirli hemşehrilerimizin bu sefer daha çok hizmet edecek olandan yöne bir tercihte bulunacağını düşünüyorum. Çünkü İzmir’in yerel yönetim anlamında hizmete ihtiyacı var. Bu sebeple ‘ayrı gayrı olmasın’ diyoruz. ‘Birlikte olalım’ ve ‘birlikte başaracağız’ diyoruz” şeklinde konuştu.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan