Emekli promosyonu tutarı, banka ile yapılan anlaşmalar sonucunda belirlenmiş olup, emeklilerin beklentilerini karşılayacak düzeyde olduğu ifade ediliyor. Mart ayı öncesinde başvuru yapılması gerektiği de önemle vurgulanıyor. Bu nedenle emeklilerin, belirlenen tarihe kadar başvurularını gerçekleştirmeleri önem taşıyor.
 

Halkbank emekli promosyonu konusunda detaylı bilgi almak ve başvuru süreci hakkında bilgi edinmek isteyen emekliler, bankanın resmi internet sitesi üzerinden veya şubelerinden gerekli bilgilere ulaşabilirler.

HALKBANK NE KADAR PROMOSYON ÖDEYECEK BELLİ OLDU

Bankanın internet sitesinden yapılan açıklama şöyle:

Kimler faydalanabilir?

2-11
Maaşını 3 yıl boyunca Bankamız aracılığıyla almayı taahhüt eden tüm SGK emeklileri promosyon ödemesinden faydalanabilmektedir.

Brüt Maaş Tutarı

Ödenecek  Promosyon Tutarı

3.500 TL altı

3.000 TL

3.500 - 7.499 TL

3.500 TL

7.500 - 9.999 TL

4.500 TL

10.000 TL ve üzeri

5.000 TL

Daha önce Bankamızdan promosyon ödemesi almış ve taahhüt süresi devam eden müşterilerimizin iade etmesi gereken tutar, yeni ödenecek promosyon tutarından mahsup edilerek ödeme yapılacaktır.

Temmuz'da emeklilere ne kadar zam yapılacak? SGK uzmanı açıkladı Temmuz'da emeklilere ne kadar zam yapılacak? SGK uzmanı açıkladı

Bankamızdan birden fazla emekli maaş ödemesi alan müşterilerimiz için, ödenecek promosyon tutarı; maaş tutarları toplamına göre hesaplanmaktadır.

Nasıl başvurabilirim?


Emekli maaşınıza ilişkin promosyon ödemesi başvurularınızı;

Mobil* ve İnternet Şubemizde Başvurular/Emekli Promosyon Başvurusu menüsünden,
0850 222 92 62 Emekli Hattı'ndan,
Tüm Halkbank Şubelerimizden
yapabilirsiniz.

*Mobil uygulamamızın güncel olması gerekmektedir.
 

Editör: Sadık Şimşek