Savunma oyuncusu Taha Altıkardeş ve sağ bek Uğur Kaan Yıldız, Ümit Milli Takımı'nın İskoçya ile oynayacağı özel maçın aday kadrosuna dahil edildi. 3 Haziran Pazartesi günü İstanbul'da oynanacak karşılaşmada milli formayı giyme şansı yakalayacak olan bu iki genç oyuncu, Göztepe camiasında büyük bir sevinç yarattı.

Karşıyaka Medical Point, Nehir Cinel ile profesyonel sözleşme imzaladı Karşıyaka Medical Point, Nehir Cinel ile profesyonel sözleşme imzaladı

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Trendyol 1. Lig’den Süper Lig’e yükselen Göztepe’de milli takım heyecanı yaşanıyor. Sarı-kırmızılı takımda yer alan savunma oyuncusu Taha Altıkardeş ile sağ bek Uğur Kaan Yıldız, Ümit Milli Takımı’nın İskoçya ile oynayacağı özel maçın aday kadrosuna davet edildi. Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklamada, “Genç oyuncularımız Uğur Kaan Yıldız ile Taha Altıkardeş, Ümit Milli Takımımızın İskoçya ile oynayacağı özel maçın aday kadrosuna davet edildi. Ümit Milli Takımımız, 3 Haziran Pazartesi günü İstanbul'da İskoçya ile karşılaşacak. Genç oyuncumuzu tebrik ediyor, kendisine ve Ümit Milli Takımımıza başarılar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Editör: Erdoğan Kan