Göztepe, Süper Lig'e yükselişinin ardından iç transferde de atağa kalktı. İsmail Köybaşı ve Dennis'in sözleşmelerini uzatan sarı-kırmızılılar, son olarak Kubilay Kanatsızkuş ve Doğan Erdoğan'ın sözleşmelerini 1 yıl uzatarak kadroda tutmaya karar verdi.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Süper Lig'in yeni ekiplerinden Göztepe, iç transferde çalışmalarına devam ediyor. İsmail Köybaşı ve Dennis’le sözleşme uzatan sarı-kırmızılılar, daha sonra kiralık oyunculardan Billal Messaoudi, Celil Yüksel, Ensar Aksakal ve Ümit Akdağ'a teşekkür edip vedalaştı. Sözleşmesi biten Atınç Nukan ve Fıratcan Üzüm’le de yollarını ayrıldı. İzmir ekibi, yavaş yavaş yeni sezonda takımda kalacak oyuncuları da belirlemeye başlarken ilk olarak Kubilay Kanatsızkuş ve Doğan Erdoğan’ın sözleşmelerinin uzatıldığını resmi sosyal medya hesaplarından açıkladı.

Konuyla ilgili kulüpten yapılan açıklamada, “Kulübümüz, Kubilay Kanatsızkuş, Doğan Erdoğan’ın sözleşmesinde yer alan opsiyonu kullanarak oyuncumuzun sözleşmesini 2024-2025 sezonunun sonuna kadar uzattı. 2023-2024 sezonunun bitmesiyle birlikte sözleşmesi sona erecek olan Doğan Erdoğan ve Kubilay Kanatsızkuş, 2024-2025 sezonun sonuna kadar 1 yıllık yeni sözleşme imzaladı” ifadeleri kullanıldı.

Errick McCollum ve Vitto Brown, Pınar Karşıyaka'da kalıyor Errick McCollum ve Vitto Brown, Pınar Karşıyaka'da kalıyor

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan