İzmir'de yaşanan üzücü olayda, baba M.D., oğlu Ahmet Doğanoğlu (21) ile evde tartışmaya girdi. Tartışmanın büyümesi üzerine M.D., mutfaktan aldığı ekmek bıçağıyla oğlunu göğüs, karın ve bacak bölgelerinden yaraladı. Ağır yaralanan Ahmet Doğanoğlu, olay yerinden ambulansla hastaneye kaldırıldı.

İzmir'de kalın bağırsak tümörü karaciğere yayılmış hasta, iki ekipli tek ameliyatla kurtuldu İzmir'de kalın bağırsak tümörü karaciğere yayılmış hasta, iki ekipli tek ameliyatla kurtuldu

Baba M.D. ise olay yerinden kaçarak yakındaki bir kahvehaneye sığındı. Polis ekipleri tarafından kahvehaneye gidilen M.D., kendini tuvalete kilitledi. Ekipler tuvalete girerek M.D.'yi ve olayda kullandığı ekmek bıçağını ele geçirdi.

Saklandığı Yerde Kendini Tuvalete Kilitledi

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Yerde yaralı olarak yatan Ahmet Doğanoğlu, sağlık ekiplerince ambulansa bindirilerek hastaneye kaldırıldı. Polis ekipleri baba M.D.’nin, olay yerinden kaçıp saklandığı kahvehaneye gitti. Orada ekipleri gören M.D., kendini tuvalete kilitledi. Ekipler, tuvalet kapısını zorlayarak açtı ve şüpheli M.D’yi olayda kullandığı 1 adet ekmek bıçağı ile yakaladı.

Eve Köpek Getirdiği İçin Oğluyla Tartışmış

Şüpheli baba M.D., ifadesinde çocuğu ile sürekli kavga halinde olduğunu, bugün eve köpek getirdiği için kavga ettiklerini ve mutfaktan aldığı bıçakla oğlunu yaraladığını söyledi.

Öte yandan ağır yaralanan Ahmet Doğanoğlu, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

Tutuklandı

Oğlunu bıçaklayarak öldüren baba, emniyetteki işlemlerin ardından çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Adli Tıp'taki işlemleri tamamlanan Ahmet Doğanoğlu'nun cenazesi ise otopsi işlemleri sonrası yakınları tarafından teslim alınarak defnedildi.

Olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.

Kaynak: Haber Merkezi/İzmir Olay

Editör: Erdoğan Kan