Senden Önce dizisi, Kanal D ekranlarında uzun bir süredir izleyicileriyle buluşuyordu. Ancak, dizi için alınan final kararı seyircileri şaşırttı. Sinem Ünsal, Alp Navruz ve Nilperi Şahinkaya gibi başarılı isimlerin yer aldığı bu sevilen yapım artık ekranda yer almayacak.
 

Dizinin final kararı alınmasının ardından sosyal medyada ve televizyon platformlarında hayranları tarafından birçok yorum ve paylaşım yapıldı. Senden Önce dizisinin sevenleri, bu karara şaşkınlıkla karşılıyor ve dizinin erken veda etmesine üzülüyor.
1-4

Artı Gerçek'in derlediği habere göre; Büyük umutlarla başlayan Senden Önce dizisi reytinglerde istenilen başarıyı yakalamayınca erken final yapma kararı aldı.

YAYIN GÜNÜ DEĞİŞEBİLİR İDDİALARI

Öte yandan bazı haber sitelerinde Sinem Ünsal, Alp Navruz ve Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin yer aldığı Senden Önce dizisinin yayın gününün değişebileceği öne sürüldü.

Bu iddia doğru çıkmadı.

Kanal D'nin sevilen diziye final kararı aldığı öğrenildi.

2-16

Sinem Ünsal, Alp Navruz ve Nilperi Şahinkaya gibi isimlerin yer aldığı Senden Önce dizisi henüz 2 bölüm yayımlanmış olmasına rağmen reytinglerde istenen ilgiyi bulamadı. Kanal D yönetimi de acil final kararı vermek zorunda kaldı.

3-3

Metin Akdülger “Sandık Kokusu”ndan vedasıyla ilgili olay iddia! Kavga etmişler Metin Akdülger “Sandık Kokusu”ndan vedasıyla ilgili olay iddia! Kavga etmişler

ESKİ BÖLÜMLER NE OLACAK?

Sinem Ünsal, Alp Navruz ve Nilperi Şahinkaya  gibi isimlerin yer aldığı  Senden Önce dizisinin eski bölümleri kanalın youtube hesabında yer alacak. Set durmuş durumda ve dizinin yeni bölümleri ise çekilmiyor. Bu gelişme Kanal D seyircilerini derinden üzmüş durumda. 

Editör: Sadık Şimşek