Çağlaya Şıkel sosyal medyanın gündemine oturdu. Sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflarla dikkat çeken Şikel'in farklı bir görüntüye büründüğü öne sürüldü. Sosyal medyada birçok kullanıcı Çağlaya Şıkel için estetiğin dozunu kaçırmış yorumunda bulundu.

Metin Akdülger “Sandık Kokusu”ndan vedasıyla ilgili olay iddia! Kavga etmişler Metin Akdülger “Sandık Kokusu”ndan vedasıyla ilgili olay iddia! Kavga etmişler

Haberler.com'daki habere göre; Hafta için her gün NOW TV'de yayın yapan Çağla Şıkel, genç kızlara meydan okuduğu fiziğiyle adından söz ettirirken zaman zaman yaptırdığı estetik müdahalelere adından söz ettiriyor. Şıkel son olarak yüzüne yaptırdığı işlemle takipçilerinin dikkatini çekti. Sosyal medyadan çok sayıda takipçisi Çağla Şıkel'e sitem etti.

C A G L A1

ÇAĞLA ŞIKEL ESTETİK Mİ OLDU? 

Bir marka ile yaptığı işbirliği kapsamında kamera karşısına geçen Çağla Şıkel'in dudaklarındaki eşitsizlik, elmacık kemiklerindeki dolgunluk ve ön dişleri dikkat çekti. Son hali takipçileri tarafından hiç beğenilmeyen ünlü isim, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturunca "Yazık etmiş kendine" yorumları yapıldı.

İşte Şıkel'in son hali ve gelen yorumlar...

Cağla Yorum

Editör: Sadık Şimşek