Astroloji, insanların kişilik özellikleri ve davranışları üzerinde etkili olduğuna inanan birçok kişi bulunmaktadır. Bu doğrultuda, bazı burçların sinirli oldukları zamanlarda dikkatli olunması gerektiği düşünülmektedir. Yapılan bir araştırmada en sinirli 3 burç belli oldu.

Karakter özelliklerinden biri de sinirli olmak. Bazı insanların yapısı stresli ve öfkelidir. Peki en sinirli 3 burç hangisi? Akşam'da yer alan bir içerikte; En sinirli 3 burçla ilgili detaylar paylaşıldı. İşte o burçlar. 

KOÇ: Öfkelenince gözü dönen burçlardan biri Koçtur. Koç sinirliyken ona bulaşmayın.

Koç burcu kişileri sinirlendikleri zaman oldukça patlayıcı olabilirler. Sabırsızlık ve acelecilikleri nedeniyle ani öfke patlamaları yaşayabilirler. Bu durumda onların yanına yaklaşmak yerine sakinleşmelerini beklemek daha doğru olacaktır. Onlara karşı anlayışlı ve sabırlı olmak, ilişkilerde sorun yaşanmasını engelleyebilir.
 

Selçuk'ta 'Latin Dansları Gecesi' Ata Meydanı'nı renklendirdi Selçuk'ta 'Latin Dansları Gecesi' Ata Meydanı'nı renklendirdi

2-12

BOĞA: Boğaları en çok kurallarının çiğnenmesi sinirlendirir. Boğalara sınır ihlali yapmayın.

AKREP: Sabırlı bilinen Akrep sadece sevdiklerine böyledir. Kafasında mimlediklerine asla fırsat vermez. Ansızın sinirlenirler.

Akrep burcu insanları genellikle tutkulu ve yoğun bir yapıya sahiptirler. Sinirlendiklerinde ise oldukça kıskanç ve manipülatif olabilirler. Bu nedenle, onların sinirli olduğu bir anda tartışmaktan kaçınmak ve onların sakinleşmelerini beklemek doğru bir yaklaşım olacaktır.

Editör: Sadık Şimşek