Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer de daha önce açıkladığı gibi emeklilere kuaför salonunda ücretsiz tıraş desteğinin başladığını duyurdu.

İhlas Haber Ajansı'nın haberine göre; Aksaray Belediyesine dinlenme evi bahçesinde hizmet veren kuaför salonunun kapıları emekli vatandaşlara sonuna kadar açıldı. İsteyen emekliler bu salonlara geldiklerinde traş başta olmak üzere tüm kuaför hizmetlerini bedava alabilecek.

"7'DEN 70'E HERKESE HİZMET VERECEK"

Nesrin Cavadzade'den nefes kesen pozlar! Bikinili paylaşımları ses getirdi Nesrin Cavadzade'den nefes kesen pozlar! Bikinili paylaşımları ses getirdi

Aksaray Belediyesi Berber Salonu, hafta içi her gün sabah saat 08.00 itibari ile mesaiye başlayarak tüm gün hizmet verecek. Eğer emekli vatandaşlardan gelen talep çok olursa kuaför hizmetleri cumartesi günü de sürecek. Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer yaptığı açıklamada Aksaray Belediyesi olarak kentte yaşayan 7'den 70'e herkese bu kapsamda hizmet vereceklerini söyledi.

Aksaray Belediyesi'nin daha önce de mobil kuaför hizmetini devreye sokarak evinden çıkamayan emekliler için kuaförleri ayaklarına getirmişti. Uygulama ile sadece emeklilere değil engelli vatandaşlara ve hastalıkları nedeni ile evlerinden çıkamayan vatandaşlara kuaförlük hizmeti verilmişti.

Editör: Sadık Şimşek